O PROJEKCIE AKTUALNOŚCI CEL PROJEKTU DZIAŁANIA PLAN ZAJĘĆ

Uczestnicy projektu „Akademia dobrych praktyk w Ekonomiku” znaleźli się w gronie ponad 400 osób, które wzięły udział w wykładach ProLogis poświęconych idealnej współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem powierzchni magazynowych, które odbyły się 17 maja 2011 r. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Prelekcję poprowadzili: Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey - Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

Było to już trzecie spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów z firmy ProLogis w ramach cyklu corocznych spotkań i warsztatów LogMeeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki. Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w wykładzie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki zagadnień dotyczących wielowymiarowego współdziałania partnerów w zakresie projektowania i budowy obiektu magazynowego. Na konkretnych przykładach Kris Pauwels z ProLogis i Kevin Sey z DHL wyjaśnili, jak powinno budować się wieloletnią i owocną współpracę pomiędzy deweloperem a strategicznym klientem oraz jak ważny w procesie budowania magazynu i relacji z partnerami jest element „homo-logisticus”. Prelegenci wyjaśnili, w jaki sposób deweloper może sprostać wymaganiom światowego lidera oferującego kompleksowe rozwiązania logistyczne. Podjęli również próbę oceny zmieniających się potrzeb klientów, a tym samym wymagań wobec nowoczesnych magazynów na przestrzeni ostatnich lat.

___________________________________________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________________________________________________
ZSEk. 2010-2011